DesignAndIT Site Logo

POZNAJ NASZĄ METODYKĘ PRACY

Rozpoznanie i
analiza potrzeb

Rozmawiamy z Tobą, aby zebrać wymagania oraz zrozumieć potrzeby biznesowe i techniczne. Chcemy zadbać już na początku o dobry UX. Przeprowadzamy różne badania, takie jak analiza konkurencji, analiza rynku, analiza użytkowników.

1
 

Planowanie i
definicja projektu

Określamy cele projektu, zakres pracy, harmonogram, budżet oraz potrzebne zasoby. Tworzymy dokumentację projektową, która obejmuje specyfikację wymagań, plan projektu, diagramy architektury systemu, plany testowania i wiele innych.

 
2
 

Projektowanie UX i
prototypowanie

Tworzymy projekt interfejsu użytkownika, architektury systemu, schematów baz danych i innych elementów technicznych, jeśli są potrzebne. Budujemy także prototypy lub modele naszych rozwiązań, aby zaprezentować Tobie, jak będzie wyglądał finalny produkt. Wspieramy się sztuczną inteligencją.

 
3
 

Implementacja

Po zatwierdzeniu projektów i prototypów, przechodzimy do etapu implementacji. Programujemy, tworzymy bazę danych, integrujemy z innymi systemami, a następnie implementujemy je w środowisku produkcyjnym.

 
4
 

Testowanie i
wdrożenie

Przeprowadzamy intensywne testy naszych rozwiązań, aby upewnić się, że działają zgodnie z wymaganiami i są wolne od błędów. Po pomyślnych testach, rozpoczynamy wdrożenie.

 
5
 

Wsparcie i utrzymanie

Zapewniamy wsparcie i utrzymanie naszych rozwiązań po ich wdrożeniu. Nasi specjaliści dbają o to, aby wszystko działało bez zarzutu, a zaimplementowane systemy nieustannie spełniały Twoje wymagania i oczekiwania.

 
6