DesignAndIT Site Logo

Strona b2C

Branża eventowa

Czujnik do opasek

Strona internetowa

Marketing

Doradztwo

W obliczu pandemii COVID-19, organizatorzy wydarzeń masowych stanęli przed wyjątkowym wyzwaniem, jak zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom, jednocześnie przestrzegając restrykcyjnych norm i wytycznych dotyczących dystansu społecznego. Firma eventowa postanowiła wprowadzić innowacyjne rozwiązanie technologiczne, które pozwoliłoby monitorować i kontrolować przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas imprez.

Concession

Opracowaliśmy opaskę z zestawem czujników, aby monitorować odległości między uczestnikami imprez. Urządzenie reaguje natychmiastowymi sygnałami wibracyjnymi lub świetlnymi, gdy uczestnicy zbliżają się do siebie na niebezpieczną odległość. To nie tylko praktyczne rozwiązanie dla publiczności, ale także narzędzie, które pomaga unikać przerwań lub odwołań imprez z powodu potencjalnych naruszeń obowiązujących przepisów.

Technologie

Realizacja

Zaprojektowane i oprogramowane przez nas opaski na eventy, które monitorują dystans społeczny i rejestrują incydenty, wspierają zarówno bieżącą kontrolę, jak i post-eventową analizę danych. Generowane przez opaski komunikaty z zakresu bezpieczeństwa zapewniają wsparcie dla organizatorów i uczestników. Wykorzystaliśmy technologie takie jak PHP, JS, HTML5 i CSS3 do tworzenia frontendu platformy, a Socket.IO do real-time komunikacji między opaskami a dedykowaną platformą do zarządzania wszystkimi funkcjami.

Concession