DesignAndIT Site Logo

Strona b2C

Platforma szkoleniowa

Profis

Platforma szkoleniowa

Doradztwo

Firma szkoleniowa poszukiwała rozwiązania, które umożliwiłoby dostarczanie wysokiej jakości materiałów edukacyjnych w dziedzinie medycyny. Kluczowym wymogiem było, aby system dostosowywał poziom nauczania do indywidualnych potrzeb każdego uczestnika.

Profis

Stworzyliśmy zaawansowaną platformę szkoleniową, która oferuje bogatą i ciągle aktualizowaną bazę kursów medycznych. Wykorzystuje ona także innowacyjne metody nauczania oraz technologie e-learningowe. Jej celem jest zapewnienie informacji zwrotnej dla każdego użytkownika oraz przede wszystkim dostosowanie do poziomu wiedzy. Platforma kontroluje poziom nauczania na wstępie, proponując kurs na odpowiednim poziomie. Działa również jako zaawansowany system szkoleniowy, gdzie silnik platformy regularnie sprawdza postępy kursanta.

Technologie

Realizacja

Użyliśmy takich technologii jak Wordpress, PHP, ale przede wszystkim LMS - Learndash i na tym zbudowaliśmy dużą platformę szkoleniową, która jest nie tylko funkcjonalna i intuicyjna, ale także responsywna. Platforma ułatwia dostęp do wysokiej jakości edukacyjnych materiałów medycznych dla lekarzy. Stała się także narzędziem, które obecnie aktywnie wspiera ich rozwój zawodowy i dostarcza kursy, które są dostosowane do ich indywidualnych potrzeb i poziomu wiedzy.

Profis