DesignAndIT Site Logo

Strona b2b

Branża meblarska

Concession

Strona internetowa

Marketing

Doradztwo

Firma zmagała się z problemem widoczności w przestrzeni internetowej. Ich strona firmowa nie generowała oczekiwanej interakcji i konwersji. Naszym celem było nie tylko odświeżenie estetyki strony. Przede wszystkim chcieliśmy stworzyć przestrzeń cyfrową, która aktywnie przyciąga, angażuje i konwertuje odwiedzających klientów, a dodatkowo prezentować wartości oraz kompetencje firmy.

Concession

W efekcie naszej współpracy, nowa strona internetowa nie tylko zyskała nowoczesny i atrakcyjny wygląd, ale stała się potężnym narzędziem w rękach firmy, który aktywnie pracuje na rzecz biznesu. Nastąpił zauważalny wzrost zasięgu online, poprawiło się zaangażowanie użytkowników oraz zwiększyła się liczba zapytań i konwersji.

Technologie

Realizacja

Za pomocą technologii HTML5, CSS3 i JavaScript oraz wykorzystując framework Bootstrap, stworzyliśmy dla strony innowacyjny i interaktywny front-end, który przyciąga uwagę oraz zapewnia intuicyjność i przyjemność użytkowania, a także responsywność na wszystkich typach urządzeń. Back-end został zaprojektowany z myślą o stabilności i skalowalności, umożliwiając łatwe implementowanie przyszłych aktualizacji. Dodatkowo, całość projektu została zoptymalizowana pod kątem SEO, zwiększając widoczność strony i czyniąc ją atrakcyjną dla szerokiej grupy potencjalnych klientów.

Concession